Bezpečnostní specialista v sítí maloobchodních jednotek v Praze brigáda
kraj:
Hlavní město Praha
město:
Praha
mzda:
25 000 - 30 000 Kč / měsíc
náplň práce:
  • Čistý RT
  • Spolehlivost
  • Zdravotní způsobilost
  • Středně pokročilá znalost obsluhy PC
  • Osvědčení profesní kvalifikace Strážný
požadujeme:

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka ostrahy na retailovou zakázku. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a plnění občasných ad-hoc úkolů při řešení provozních incidentů. Preferujeme uchazeče se zkušenostmi v oboru, předchozí působnost na zakázkách maloobchodního typu velkou výhodou.

Popis pozice

  • Práce s kamerovým systémem na objektech klienta
  • Zastupování společnosti ve věci trestních řízení
nabízíme:
  • Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc
  •  Flexibilní plánování pracovní doby
  •  Pravidelný měsíční příjem
  •  Možnost karierního růstu
  •  Práce na DPP,
  •  HPP vhodné pro OZP, OZZ
Při zájmu volejte kolegyni Martinu na telefonním čísle: +420 773 766 674
nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.
Celé jméno *
Telefon *
Poléžky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakty

PROTECTON S.R.O.

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 02918293