Služby
Bezpečnostní služby
Ochrana vašeho majetku
i zaměstnanců
Zkušenosti v oboru sbíráme již přes dvacet let a víme, že je nejdůležitější důkladně se seznámit s objektem a provozem konkrétního klienta. Od toho se odvíjí strategie, bezpečnostní rizika a plán ostrahy, podle kterého naši zaměstnanci (security tým) postupují.
Recepční služby
Ochrana i administrativa
v jednom
Pracovník recepce je první vizitkou vaší společnosti pro potenciálního zákazníka či partnera nejen při osobním setkání, ale i při telefonním kontaktu. Naším standardem je povýšení recepce z pouhé služby na profesionální úroveň. Klientům tak budujeme image na nejvyšší úrovni.
Monitoring a PCO
Máme váš majetek
pod dohledem 24/7
PCO - pult centralizované ochrany je elektronický zabezpečovací systém, který sleduje váš majetek. Využívá se k dohledu před narušením zvenčí, jako požární signalizace nebo například ke vzdálenému ovládání závor, vrat a podobně.
Bezpečnostní technologie
Od jednoduchých po sofistikované
bezpečnostní systémy
Žádná nejnovější technologie na trhu nám neunikne. Poskytujeme komplexní technické řešení od projektové dokumentace přes instalaci až po pozáruční servis.
Pořadatelské služby
Aby váš event proběhl
hladce a bez problémů
Sportovní akce, koncerty, plesy, slavnosti nebo vernisáže. Pomůžeme vám s organizací události a zajistíme zkušený a schopný tým. Při pořádání eventů je důležité bezpečí a úspěšný a ničím nerušený průběh.
Speciální služby
Mimořádné situace řešíme
diskrétně a rychle
Spolehlivé řešení nečekaných situací. Skupina PROTECTON se nebojí žádné práce a pomůže vám vyřešit i nejzapeklitější problémy.

Kontakty

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 17068797