STRÁŽNÝ/NÁ ZDIBY - PRAHA VÝCHOD
kraj:
Středočeský kraj
město:
Zdiby
mzda:
160Kč/hod na DPP; 123,90Kč/hod + osobní ohodnocení na HPP
náplň práce:
  • Ostraha logistického areálu
  • Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu výjezdu vozidel
  • Práce s detekčním zařízením
  • Práce na PC – interní program
požadujeme:
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
  • Znalost práce na počítači
  • Praxe v oboru
  • Zodpovědnost
nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Pravidelně vyplácená mzda
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí na objektu
  • Práci na HPP, DPP, vhodné i pro OZP - pouze pro pohybově neomezené
  • Nástup – duben/květen 2024

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Při zájmu volejte kolegyni Martinu na telefonním čísle: +420 773 766 674
nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.
Celé jméno *
Telefon *
Poléžky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakty

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 17068797