VELITEL OSTRAHY M/Ž bezpečnostní velín - Praha centrum
kraj:
Hlavní město Praha
město:
Praha
mzda:
150Kč - 170Kč/ hod
náplň práce:

  • Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta – EZS, EPS, CCTV, MaR
  • Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy
  • Koordinuje řešení mimořádných událostí
  • Řídí logistiku zásobovacího vjezdu objektu
  • Odpovídá za včasné otevření nebo uzavření všech vstupů do objektu
  • Komunikuje se složkami Integrovaného záchranného systému
  • Směny: den x noc, 12 hod
požadujeme:
  • Čistý RT
  • Zdravotní způsobilost, dobrý zdravotní stav
  • Pokročilá znalost obsluhy PC
  • Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO včetně vedení podřízených
  • Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ 68-008-E
  • Základní znalost PO a BOZP
nabízíme:
  • Mzda: 150Kč - 170Kč/hod
  • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost karierního růstu
  • Zázemí na objektu
  • Práce na HPP i DPP
  • Lokalita - Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra
  • Nabízíme možnost ubytování
  •  Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček

Skupina PROTECTON

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30

Tel. číslo: 606 618 006, 606 606 040

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

Při zájmu volejte kolegyni Anetu na telefonním čísle: +420 606 618 006
nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.
Celé jméno *
Telefon *
Poléžky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakty

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 17068797